Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

9 października 2019

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór stanowi w szerocy naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie przychodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich funkcjonowanie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz pożądania, w której nowe osoby będą Ci znacznie przyjazne i uległe. Wpływanie feromonów jest doskonale oryginalne i delikatne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Przedstawiają one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, ale zarówno w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w towarzystwu
pozostaniesz w gospodarki dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe linie oraz otrzymasz akceptację drugich ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w polach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unii infochemicznej, które właśnie siedzą w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się jednakże, że substancje te nie są małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe wartości w stałym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i zezwalają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a także – co dla większości jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów otwiera się w momencie, gdy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak funkcjonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i uczestniczą w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danej na nasz temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym zakładają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się zatem w współczesnej podświadomości.

aluramin

http://www.Alluramin24.com

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.