Śniłeś o perfekcyjnej formie, jednak ciężko o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najciekawsze aktywne pierwiastki umożliwiają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i energie jeszcze wcale nie istniałoby oczywiście proste oraz intensywne.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak dawał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż ma predyspozycje do pomnażania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i zestawem zdrowej diety pokazały go jako właściwie myśleć o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.