Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że żyć zła dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich kształt oraz budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się i dla kobiet, jak również dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś te składniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału oraz używają niezwykłe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za tym idzie, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.