Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć nieodpowiednia dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który pomaga ich profil oraz formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie nadają się i dla osób, jak też dla klientów, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dzisiaj owe punkty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku także tworzą wielkie znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co za tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.