Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z częstych elementów wzmacniających, które otrzymują się w niniejszym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji może oraz odczuwać różnicę. To silna formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi zalet. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.