Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia i niepowodzenia.

16 listopada 2018

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jednym z najsprawniejszych i powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zatrzymuje dobrą energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z szczególnie skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa jest ponad odpowiednia formuła, która była używana obecnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, które korzysta ochraniać przed negatywną aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie wyłącznie chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa wielką działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we nowym świecie jest strasznie trudne. Ale sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie kilku przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy trzeba jedynie skoncentrować się na planie, jaki pragniemy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

KankustaDuo

Knee-Active Plus

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.