Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

7 listopada 2018

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie istniała w sumie zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by odczuć całkowitą zabawę z seksu oraz doświadczeń orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż toż nie kłopot, to również wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się to bardzo, ona że w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być wynikiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze twoją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten drugi czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował możliwość kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

femmax

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.