Untoxin – Czujesz się stale wyczerpany oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018

Untoxin to suplement diety w twarzy kapsułek. Skutek ten przeznaczony jest do podawania w okresach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się toż na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji przyjemnej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przesuwa się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy dawać w trakcie albo po posiłku, popijając ogromną liczbą wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić przechowywane w temperaturze domowej w twórz niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem oraz dodawaniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie że stanowić kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

tani Follixin

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.