Xtrasize – pastylki na zwiększanie członka

26 sierpnia 2018

Xtrasize to tabletki, które posiadają zrobić, iż penis weźmie na odległości i grubości. Reagują na prawdzie poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego stworzony jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po kilku dniach również powinna toż stanowić prawdziwsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do przyjęcia kapsułek i wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można zauważyć po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w początkowym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc jest dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że zlokalizować na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które łączone są od lat”.

Głęboko na podstronach znajdujemy informację, że w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Medykament ten stał zbadany oraz zrobiony do biegu na terenie Unii Europejskiej. Jest wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w poszukiwaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje wspominające o pojawieniu się jednych większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki zawierają w własnym składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest wyjątkowo dużo ograniczona.

Xtrasize tanio

tani zytax

tani Vigrax

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.