Kilka trików na silniejszy wzwód

14 marca 2015

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się transport krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.