Dziewięć wskazówek na podbicie libido

20 lutego 2015

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA wykazały, że kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, iż filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia konsumuj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmaga napływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.